Acı Çile Dolu Sensizliğimin Gerçeği

              

   Bir yangının, yanıp sönen aşkımızın yangını da kalan küllerini serptim gönlümün tarlasına ovasına, küller arasında kalan bir parça ateş çıkar, gönlümde sönen aşkımızı yeniden yakar diye heyhat ne ateşi kalmış içinde ne de bir hatıra kalmış, çilesinden başka bir şey yoktu içinde. Bir hendeğe düşmüş içinde yıllarca kalmışım gibiyim, şimdi düştüğümüz çıkılmaz hendeğin içindeyim, kanayan dizlerimde akarken damla damla kanlar, birden o acı çile dolu sensizliğimin gerçeği ile çıktım o derin hendeğin içinde.

   Oysa daha dün seninle aşkımızın ahenkli ışıkları altında dans ederdik kucak kucağa, gönlümüzdeki aşkın parıltılıları odamızı aydınlatırken, aşkımızın loş ışığı altında saatlerce oturur göz göze bakışırdık. Oysa şimdi sen ayrı bir yerde ben yalnızlığımın kulvarlarında çıkmaz sokaklarımda hala seni arıyorum bulamıyorum. Yumak yumak çile gönlümde düğüm düğüm sözlerim boğazımda, ürkek adımlarla bulvarları çıkmaz sokakları adımlıyorum, gönlümde elimde hala sıcaklığın hala seni arıyorum.

   Aylar oldu ben hala kırık ve üzgün şaşkın, gönlümde hala aşkım, deli nehirler gibi taşkın senden uzakta sensiz çalkantılı bomboş dünyamda yaşamaya çalışıyorum.

Mehmet Aluç © Kul Mehmet

 

 

Son Güncelleme (Salı, 27 Ağustos 2019 19:09)

 
Yazar: mehmetaluc

YAZARIN DIGER YAZILARINI GORMEK ICIN TIKLAYIN

Yazar bilgileri: Mehmet Aluç

Bu yazar simdiye kadar 10 eser ekledi.daha fazla bilgi icin yazar bilgilerine gidiniz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

ÜYELİK GİRİŞİ

KÖŞE YAZARLARIMIZ
мєнмєт Dคℓкคηคт
мєнмєт Dคℓкคηคт
maviiklimler yönetimi
maviiklimler yönetimi
Gelismis Istatistikler
Toplam Üye:5979
Aktif Üyeler:5971
Son Üyemiz:irmagoo37261414
Son Ziyaretçi:polly32823595293
İçerik:24722
İçerik Okunma:32742714
RADYO MAVİİKLİMLER
Günün Sözü
Sevmeyi bilmeyen, ölmeyi de bilmez.
ANONİM -

Friends Online